29 خرداد, 1397

اراده فلسطینیان صهیونیست‌ها را وحشت‌زده کرد/ قدرت ایمان همیشه بر قدرت آهن می‌چربد

اراده فلسطینیان صهیونیست‌ها را وحشت‌زده کرد/ قدرت ایمان همیشه بر قدرت آهن می‌چربد

محمدحسن سیوندیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به برگزاری راهپیمایی بازگشت فلسطینیان و کشتار آن‌ها توسط صهیونیست‌ها اظهار کرد: در روزهای ابتدایی سال 1397 شاهد راهپیمایی گستردهٔ فلسطینیان برای بازگشت به سرزمینشان و پس زدن غاصبان صهیونیستی بودیم.

وی با بیان این که در این راهپیمایی با حملات صهیونیست‌ها به شهادت چندین فلسطینی و صدها تن غیر نظامی منجر شد، بیان کرد: در این راهپیمایی پیام‌های مختلفی دیده می‌شود که در وهله اول و طبق معمول جنایات صهیونیست‌ها و خون‌خواری آنان بر جهانیان اثبات شد.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان با اشاره به کتمان جنایات صهیونیست‌ها توسط مدعیان روشنفکری داخلی و خارجی، عنوان کرد: موضوع دیگری که می‌توان به آن پرداخت این است که آنان که سال‌هاست دربارهٔ مسأله قدس موضع صریح و روشنی ندارند و مدام در حال سیاسی کاری‌اند و با قلم و لسان نه تنها به آزادی قدس کمک نمی‌کنند که گره کور بر حل مسئلهٔ فلسطین می‌زنند.

وی ادامه داد: همان روشنفکرانی که با ادعای صلح طلبی، چشم بر کشتار کودکان و زنان می‌بندند و مدام در حال توجیه جنایات رژیم صهیونیستی هستند.

فعال دانشجویی تصریح کرد: مسأله بعدی که می‌توان به آن پرداخت قدرت ارادهٔ مردمی برای آزادسازی فلسطین است که ترس و وحشت غاصبان را برانگیخته و با گلوله به استقبال آنان رفتند و البته پیش‌تر نیز در انتفاضه‌های فلسطینیان این مسأله را شاهد بوده‌ایم.

وی افزود: نکتهٔ حائز اهمیت استیصال و دستپاچگی معاندان از نفوذ قدرت و محبوبیت محور مقاومت است که ائتلاف کودک‌کشان سعودی_صهیون_آمریکایی را فرا گرفته است.

سیوندیان با اشاره به اقدامات و اظهارات بن سلمان، خاطرنشان کرد: چنانچه امروز ولیعهد بزدل و گستاخ سعودی با بی‌عرضگی تمام در کشورهای اروپایی و آمریکایی دوره افتاده است و مدام مشغول خریدن سلاح‌های بی کیفیت و تاریخ مصرف گذشته و گران قیمت است اما نمی‌داند که قدرت ایمان همیشه بر قدرت آهن چربیده است.

وی با اشاره به برتری‌های اخیر محور مقاومت، یادآوری کرد: بی‌شک محور مقاومت به رهبری ایران و با همکاری سوریه، لبنان، مسلمانان افغانستان و پاکستان و نیز مردم یمن و حشدالشعبی با ایفای نقش صحیح در منطقه و با فاکتور شکست داعش در سوریه و عراق، به هم ریختن برنامه‌های آمریکا در منطقه و گیر انداختن عربستان در آتش جنگ افروزی‌هایش و صد البته استفاده از قدرت نظامی و دیپلماتیک روسیه در حل مسائل منطقه توانسته است به خوبی راه آزادسازی قدس را هموار کند.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان تأکید کرد: اگر این روزها در محافل سیاسی مختلف از برجام‌های دیگر در منطقه، تضعیف و تحریم محور مقاومت و انحلال نیروهای نظامی سخن به میان می‌آید هیچ جای تعجب ندارد چرا که پیاده نظام قلم به دست و تریبون‌دار از هیچ تلاشی برای غصب سرزمین‌های اشغالی دریغ نمی‌کند.

وی در پایان گفت: بنابراین مؤلفه‌های آزادی فلسطین را می‌توان در وحدت ملی_مذهبی، نفوذ نیروهای مقاومت و مقابله با اجیرشدگان قلم بدست داخلی و خارجی دانست که به قول شهید آوینی، آخرین مقاتله ما _ به مثابه سپاه عدالت _ نه با دموکراسی غرب که با اسلام آمریکایی است، که اسلام آمریکایی از خود آمریکا دیرپاتر است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.