28 تیر, 1397

پیام تقدیر بسیج دانشجویی 20 دانشگاه بزرگ استان اصفهان


پیام تقدیر بسیج دانشجویی 20 دانشگاه بزرگ استان اصفهان به فرمانده محترم کل ارتش در خصوص اتحاد سپاه و ارتش
امیر سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی
سلام علیکم
مواضع انقلابی، دشمن شکن و حکیمانه جنابعالی از ابتدای انتصاب تان در جایگاه حساس و راهبردی فرماندهی کل ارتش، در خصوص لزوم اتحاد بین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران از سویی باعث خشنودی و قوت قلب فرزندان شما در بسیج دانشجویی دانشگاه ها ی استان اصفهان و از دیگرسو سبب یأس و ناامیدی فراگیر در صف دشمنان انقلاب اسلامی و دنباله ها و بلندگوهای داخلی آنان در اجرای نقشه شوم "ایجاد شکاف و خصومت بین قوای نظامی و امنیت آفرین ایران اسلامی" شده است.
بی شک در نگاه دلبستگان و وفاداران به انقلاب اسلامی، ارتش مقتدر جمهوری اسلامی بعنوان بازویی توانمند در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توصیف می شود و بی شک تفاوت در وظایف و مأموریت های سازمانی سپاه و ارتش و القائات جاهلانه برخی از تریبون داران در این مورد، تأثیری در برادری و هم افزایی و همدلی برادران ارتشی و سپاهی که از بدو انقلاب اسلامی و در جبهه های نبرد حق علیه باطل خون شهدایشان در یکدیگر آمیخته شده، نخواهد داشت و به حول و قوه الهی تمامی خدعه ها و نقشه های پوسیده دشمن مبنی بر جدایی ملت، سپاه و ارتش، ابتر خواهد ماند. ان شالله.
موفقیت و عزت روزافزون جنابعالی و همه مجاهدان ارتشی را در ظل توجهات حضرت صاحب الامر(عج) و تحت فرامین امام امت و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) خواستاریم.

بسیج دانشجویی 20 دانشگاه بزرگ استان اصفهان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.