28 تیر, 1397

بیانیه تشکل های بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان لنجان

بسم  الله الرحمن الرحیم 
 
بیانیه تشکل های بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان لنجان
 
وَلَن تَرْضَىٰ عَنكَ الْيَهُودُ وَلَا النَّصَارَىٰ حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ 
 
جنبش دانشجویی شهرستان لنجان بر خود فرض می داند با توجه به خروج یک جانبه آمریکا از برجام لازم است نکاتی را بیان دارد.
اگر به دوران قبل از شروع مذاکرات برجام بازگردیم می بینیم به گفته دستگاه دیپلماسی کشور تمام مشکل ما در قضیه هسته ای و کانون تحریم ها آمریکا است لذا مذاکره با اروپا برای حل مسئله هسته ای کاری عبث است و لاجرم باید با کدخدا همنشینی و مذاکره کرد و بعد از چند سال زحمات شبانه روزی  و صرف هزینه های گزاف ،بالاخره سرداران جبهه دیپلماسی فتح الفتوحی کردند و معجزه ی قرن رخ داد و آفتاب تابان برجام طلوع کرد و بزرگترین دستاورد تاریخ ایران رقم خورد و منتظر رسیدن میوه های باغ برجام شدند.
ساده لوحانی در خیابانها جشن گرفتند و رقص کنان می گفتند مژدگانا که گربه آدم شد.
اما ترامپ به معجزه برجام ایمان نیاورد و پنجه بر رخ آفتابش کشید .
ما که در این چند سال همه تخم مرغ هایمان را در سبد برجام گذاشتیم و منتظر رونق اقتصادی و بهبود معیشت مردم از خارج کشور بودیم اکنون مات و مبهوت چشممان به عطای اروپاست و مثل فردی عزیز از دست داده که حاضر نیست مرگ عزیزش را باور کند می گوییم برجام هنوز زنده است .امرور صحبت از منافع ملی شبیه طنز است چرا که ماندن اروپا در برجام برای حفظ منافع اروپاست نه منافع ملی ما.
و چقدر ساده لوح اند افرادی که گمان می کنند اروپا بین ایران و آمریکا ایران را انتخاب می کند ؟
و اکنون که اروپا حفظ برجام را برای دولت ایران حیثیتی می بیند در پی زیاده خواهی خواهد بود .
امروز تحریم های هسته ای به قوت خود باقی است از طرفی محدودیت های هسته ای همچنان پابرجاست و اروپا در شعار به برجام پایبند و در عمل با آمریکا همراه است .
رئیس جمهور محترم از درس تاریخی برجام در عدم اعتماد به آمریکا گفتند اما درسی که هزینه بسیار سنگین بر کشور تحمیل کرد و عجب آنکه هنوز به دنبال گشایش امور و تامین منافع ملی به دست بیگانگان هستند.
آیا وقت آن نرسیده است که دست به زانوی خودمان بگیریم ؟
آیا رهبر دوراندیش انقلاب چند سال پیش این روزها را متذکر نشده بودند ؟و نفرمودند دشمن بدعهد بعد از اینکه خرش از پل گذشت ،بر می گردد و به ریش شما می خندد ؟
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.