29 خرداد, 1397

بیانیه تشکل های بسیج دانشجویی شهرستان لنجان به مناسبت روز قدس

 
بیانیه تشکل های بسیج دانشجویی شهرستان لنجان به مناسبت روز قدس 
بسم الله القاسم الجبارین
 
لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِنَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا 
یقینا سرسخت ترین مردم  را در دشمنی با مسلمانان، یهودیان و مشرکان خواهی یافت.
                                  سوره مائده آیه ۸۲ 
 
پاره تن اسلام هفتاد سال است که شاهد اشغالگری ،ترور و جنایت است و هر چه زمان به پیش می رود چهره ی واقعی صهیونیسم بین الملل بیش از پیش برای ملت ها و آزادگان جهان آشکار می گردد . تا جایی که تحت فشار افکار عمومی ،رژیم جعلی اسرائیل از جانب دولت های عموما غیر مسلمان هم منزوی شده است.
با انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف فصل تازه ای ازمبارزات فلسطینیان و حامیان آنان در سراسر جهان علیه صهیونیست ها گشوده شد  و سیاست دهها ساله تشکیلات خودگردان در تعامل ،سازش و عقب نشینی در مقابل رژیم کودک کش ،تحت عنوان مذاکرات صلح ،چیزی جز وخامت اوضاع و جری تر شدن اشغالگران در پی نداشت.
امروز همه فلسطینیان یقین کرده اند که تنها راه نجاتشان مبارزه و مقاومت است و دریافته اند که مذاکرات ،قراردادها،تفاهم نامه  و ژست های دیپلماتیک با شیطان بزرگ و جلادان صهیونیست ،تنها نقشه ای برای نابودی آرمان فلسطین است . 
وقتی دیکتاتورهای  حاشیه خلیج فارس در عربستان سعودی ،بحرین و امارات علنأ از اسرائیل دفاع می کنند و دستشان به خون فلسطینیان آغشته شده است ، آن مظلومان راهی بجز "تظاهرات بازگشت" با دست خالی ندارند.
 
این ماجرا درسی بزرگ برای ما دارد. همگان بدانند که در مواجهه با صهیونیسم بین الملل به رهبری آمریکا آنچه سایه جنگ را از سر ایران و کشورهای مسلمان دور می کند ،مقاومت و ایستادگی است نه مذاکره و تعامل.
 
آنان که همنوا با اسراییل ، از شعار نویسی بر روی موشک های کشورمان نگران بودند،بدانند نابودی اسراییل بدست رزمندگان جبهه مقاومت وعده ی تخلف ناپذیر الهی است ولو کره الکافرین و المشرکین والمنافقین.
 
گروه های تکفیری و تروریستی با هدف تامین امنیت اسراییل  ، نابودی جبهه مقاومت  و خروج فلسطین از اولویت اول جهان اسلام توسط امریکا تشکیل ، حمایت و هدایت شدند اما خون شهدای مدافع حرم به ثمر نشست و امروز جبهه مقاومت قوی تر از گذشته است. امنیت پوشالی اسرائیل، شکننده تر از قبل و فلسطین همچنان مسئله اول جهان اسلام است. 
درپایان جنبش دانشجویی شهرستان لنجان از عموم همشهریان و مردم شهید پرور شهرستان  دعوت می نماید تا با حضور پر معنای خود در راهپیمایی  روز قدس بار دیگر لرزه بر اندام دشمنان اسلام و اذناب داخلی شان بیاندازد.
والسلام علیکم و علی عبادالله الصالحین  ۱۶ خرداد ۹۷
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.