29 خرداد, 1397

روز قدس ،روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است

بسم رب الشهدا 
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان 
به مناسبت روز قدس
 
"قدس شریف" مفهوم بلندی است که نه محصور در مرز های جغرافیایی یک اقلیم بلکه متعلق به تمام بشریت، ملل و کشورهای جهان می باشد. این مفهوم بلند که سراسر از آزادگی و پایمردی حکایت دارد، ترسیم مقاومت و مبارزه برای رهایی از چنگال زورگویان و ستمگران جهان می باشد. با نگاهی بر سپهر تاریخ بلند مبارزه و آزادی خواهی در جهان در می یابیم که روز قدس، حرکتی است بی نظیر؛ چرا که سابق بر آن در هیچ گوشه ای از عالم، استکبار این چنین گسترده و عمیق مورد اعتراض انقلابیون و آزادی خواهان قرار نگرفته است. شعار قدس و آزادی، صرفاً تلاش مسلمین جهان برای رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال خون آشامان عصر نمی باشد؛ بلکه نمایانگر، رهایی تمامی مظلومان جهان از بند سلطه و استعمار جهانی می باشد.
بنیان گذار فرزانه نظام مقدس جمهوری اسلامی با نگاه بر آینده مستضعفین عالم و جایگاه تمدن نوین اسلامی در رهایی ملل مظلوم از چنگال استکبار آنچنان پخته و آزموده علم مبارزه با ظالمان را در روز قدس برافراشتند که پس از سالها همچنان حرارت پیام و کلام ایشان جاری و ساری است که "روز قدس يك روز جهاني است. روزي نيست كه فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است. روز مقابله ملتهايي است كه در زير فشار ظلم ‌آمريكا و غير امريكا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست. روزي است كه بايد مستضعفين مجهز بشوند در مقابل مستكبرين، و دماغ مستكبرين را به خاك بمالند."
لیک آنچه که هر بیننده ای را نسبت به جایگاه امروز ایران اسلامی در معادلات مقاومت اسلامی نگران می سازد، تلاش عده ای مغرض است که با روش های منافقانه سعی در استقرار الگوی دیگری از مواجه با دشمن اصلی اسلام یعنی آمریکا و صهیونیزم دارند. عده ای که تفکر ناکارآمد و غیر عقلانی سازش را نه تنها به راه و روش امام بلکه در مقاطعی به راه و روش ائمه و به خصوص سرور و سالار شهیدان و آزادی خواهان، امام حسین (ع) نسبت می دهند. اما گویی خود را به تغافل زده اند که این راه و روش، یعنی ایستادگی و برخورد مقتدرانه و تکیه به داخل کشور جهت رفع نیازها، تدبیر امام راحل و رهبر معظم انقلاب با حضور دانشجویان و جوانان انقلابی در تمامی ابعاد سپهر سیاسی و اجتماعی ایران متسری خواهد شد.
کم اثر نمودن تفکر انقلابی در عرصه های سیاست خارجی مسئله ای نیست که بتوان از کنار آن عبور کرد. قدرت، اقتدار می آورد و نه مذاکره با ضعف؛ بنابراین از مسئولین محترم دستگاه دیپلماسی کشور انتظار می رود نسبت به حمایت از کشور های محور مقاومت در عرصه بین المللی بصورت جدی وارد بشوند.
دانشجویان بسیجی استان اصفهان با افتخار اعلام می کنند که در راه حفاظت از کیان تفکر و الگوی امام راحل و انقلاب از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهند نمود.
ما افسران عرصه جنگ نرم در استان اصفهان به خوبی می دانیم که سازش و کم اثر نمودن تفکر انقلابی در مقابله با ظالمان جهانی، نه تنها برای گره های موجود در کشور و جهان اسلام راهگشا نخواهد بود، بلکه بازگشتی است به اعماق تاریک تاریخ است که جز ننگ و سر سپردگی چیزی به دنبال نخواهد داشت. 
بنابر این در عهدی مجدد اعلام می داریم که نه تنها در عرصه های فکری و فرهنگی آماده استقرار الگوی امام راحل را دارا می باشیم بلکه در عرصه جهاد میدانی نیز مانعی ندیده و امید داریم باردیگر شعله های استکبار ستیزی جدی تر از قبل در هر گوشه از جهان، از آمریکای لاتین تا آفریقا و غرب آسیا تا شرق عالم توسط دانشجویان بیدار و آزاده جهان دامن اسکتبار را بسوزاند. 
والسلام من الاتبع الهدی
 
 
بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان
خرداد ماه 97
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.