29 خرداد, 1397

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کوهپایه ناحیه دانشجویی امام علی (ع) اصفهان

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِي كُلِّ أُمَّةٍ رَسُولًا أَنِ اعْبُدُوا اللَّهَ وَاجْتَنِبُوا الطَّاغُوتَ فَمِنْهُمْ مَنْ هَدَى اللَّهُ وَمِنْهُمْ مَنْ حَقَّتْ عَلَيْهِ الضَّلَالَةُ فَسِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَانْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الْمُكَذِّبِينَ
و همانا ما در میان هر امتی پیغمبری فرستادیم که خدای یکتا را پرستید و از طاغوت  دوری کنید، پس بعضی مردم را خدا هدایت کرد و بعضی دیگر ضلالت و گمراهی بر آنان حتمی شد، اکنون در روی زمین گردش کنید تا بنگرید عاقبت آنان که (انبیاء را) تکذیب کردند به کجا رسید (و آنها چگونه هلاک ابدی شدند).
ما دانشجویان دانشگاه پیام نور کوهپایه همزمان و همزبان با آحاد ملت شریف ایران و در کنار مردم ولایی و همیشه در صحنه شهر با بانگ رسا اعلام میداریم.
طبق آیه 36 سوره نحل اجتناب از طاغوت همطراز با اطاعت حق بوده، فلذا ما تلاشگران سنگر علم  همزمان با کسب علم و معرفت، از سرنوشت سازشگران با شیطان در لیبی و کوبا و کره شمالی وعربستان و سایر کشورهای عربی  درس گرفته و هر گونه سازش و بیعت مجدد با شیطان برزگ آمریکا را محکوم می نماییم.
ما تا آخرین نفس در راه مبارزه با رژیم روبه زوال ، کودک کش و غاصب صهیونیستی در کنار ملت مظلوم فلسطین خواهیم بود و جنایات گذشته و اخیر این رژیم منحوس را محکوم مینماییم.
ما با استعانت از درگاه خداوند متعال و با توکل به خدا و تکیه بر توان معنوی ملت ایران ، همچنان در راه مبارزه با استکبار جهانی و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکا که بزرگترین حامی تروریسم بین المللی و حامی  رژیم های جنایاتکار در فلسطین یمن  سوریه و لبنان و سایر کشورهای اسلامی است، ثابت قدم خواهیم بود.
ما بر طبق فرمایشات و منویات رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) که فرمودند : چالش اگر عقلایی و منطقی و همراه با اعتماد به نفس باشد هزینه اش به مراتب از سازش کمتر است . از دولت محترم می خواهیم پس از اثبات بدعهدی شیطان بزرگ به ایشان و پس از نقض عهدهای مکرر و آشکار و خروج شیطان بزرگ از برجام ، با اقداماتی متقابل و متناسب در راستای احقاق حقوق ملت بزرگوار ایران گامی اساسی بردارد.
ما از مسئولین نظام در همه قوا مخصوصا ریاست محترم جمهوری می خواهیم با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب در دیدار رمضانی با ایشان  در دوم خردادماه سالجاری که فرمودند:  «ما با این سه کشور اروپایی دعوا نداریم، امّا اعتماد نداریم. مسئله‌ی ما مسئله‌ی دعوا کردن و اختلاف ایجاد کردن نیست؛ مسئله‌ی اعتماد نداشتن است؛ ما به این کشورها اعتماد نداریم و این هم متّکی است به یک سابقه‌.» سوابق و رفتار دوگانه اروپایی ها را مدنظرگرفته و به کشورهای اروپایی هم اعتماد نکرده و یا حداقل ضمانتهای لازم اخذ گردد.
در پایان ضمن تشکر از روحیه استکبار ستیزی ملت ایران  از خداوندمتعال می خواهیم ما را در رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاری نماید.
والسلام من اتبع الهدی
روزجمعه هجدهم خردادماه 1397 مصادف با 23 رمضان المبارک 1439 ه.ق
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کوهپایه 
ناحیه دانشجویی امام علی (ع) اصفهان
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.