29 خرداد, 1397

بیانیه تشکل های دانشجویان انقلابی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان

 
بیانیه تشکل های دانشجویان انقلابی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان 
به مناسبت روز قدس
 
الَّذينَ آمَنوا يُقاتِلونَ في سَبيلِ اللَّهِ ۖ وَالَّذينَ كَفَروا يُقاتِلونَ في سَبيلِ الطّاغوتِ فَقاتِلوا أَولِياءَ الشَّيطانِ ۖ إِنَّ كَيدَ الشَّيطانِ كانَ ضَعيفًا (نساء 75)
کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار می‌کنند؛ و آنها که کافرند، در راه طاغوت. پس شما با یاران شیطان، پیکار کنید! و از آنها نهراسید! زیرا که نقشه شیطان، همانند قدرتش ضعیف است.
 
با تدبیر حکیمانه ی امام خمینی(ره) در نام گذاری آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان به نام "روز جهانی قدس" صفحه جدیدی در معادلات نبرد حق علیه باطل آغاز گردید و موجودیت نامشروع رژیم منحوس صهیونیستی را روبه نابودی، سوق داد. حمایت دولت های غربی از رژیم جنایتکار صهیونیستی بویژه آمریکای سلطه گر سبب شده تا حیات نکبت بار این رژیم اشغال گر، شامل فهرستی از خون بارترین جنایات حقوق بشری آن هم در سکوت مرگ بار و خفت آمیز دولت های مرتجع عربی باشد.
بی شک استکبار ستیزی و مبارزه با ظالمان عالم، یکی از اهداف اصیل و اساسی انقلاب اسلامی است. هدفی که مبنای مقاومت در کشور های جهان اسلام قرار دارد و بر اساس همین مبنا در مقابل همه قدرت های شرق و غرب ایستادگی می نماید. 
 
ده ها سال از جنایات آمریکا و اسرائیل، این استکبار جهانی و غده سرطانی علیه امت اسلامی در منطقه غرب آسیا می گذرد. جنایاتی که هر یک به مثابه برگی از کتاب سیاهه جنایات آمریکا و اسرائیل است. در کمال بی شرمی و وقاحت و در حالی که بشریت از دروغ های رنگین حقوق بشر و صلح جهانی او در تعجبند ، مرتکب هر جنایتی می گردند و فرزندان نامشروعش با عناوين داعش و ... عقده گشایی می کنند، گاه به اسم ساختگی مبارزه با تروریسم به مردم بی دفاع یورش می برند و گاه هجمه های اقتصادی و فرهنگی را وسیله و ابزار استکباری خود قرار می دهند، اما آنچه که در پس این هزار چهره خندان و بزک گونه نهفته، چیزی جز حیوانی درنده و وحشی نیست.
 
آمريكا، این تمدن ورشكسته و ظالم، این ظالم بذات هر گاه از ملل قهرمان و استکبار ستیز سیلی خورد با شکلی مفتضحانه در لانه خزید و هر گاه در مقابل خود، سازشکاران، ترسويان و مسامحه گران را یافت قدار تر از قبل اهداف ننگین خود را دنبال کرد.
 
سازشکاران گاه با شعار رفاه و توسعه به مستضعفین پشت کردند و گاه با شعار تنش زدایی، استقلال ملتی را قربانی خواسته های هم حزبى و هم قبیله ای های خود کردند و خسته از مسیر انقلاب، ندای دوستی با دشمن سر دادند و عقب افتاده از مردم به گدايى از كدخدا پرداختند. بايد مسئولین محترم کشور بدانند:
1- راه پیشرفت و سرآمدی از مسامحه و سازش نمی گذرد بلکه مبارزه و حساسیت در برابر دشمن است. راهی که ما دانشجویان انقلابی آنرا تعطیل پذیر ندانسته و هیچگاه در آن کوتاهی نمی کنیم.
2- چهره ی شیطانی آمریکا هیچگاه از حافظه ملت غیور و به خصوص دانشجویان انقلابی ایران اسلامی پاک نخواهد گشت و سیاهه جنایات این جهانخوار فراموش نخواهد شد.
3- ما دانشجویان انقلابى استان اصفهان کلام گهربار حضرت روح الله که فرمودند "هرگز امان نامه کفر و الحاد را امضا نمی کنیم" از خاطر نمیبریم و به دولت محترم توصیه میکنیم که در رویکرد خویش در مواجه با شیطان بزرگ تجدید نظر اساسی نماید.
4- از مسئولین محترم دولت انتظار داریم تا با نگرشی صحیح و روحیه ای انقلابی دست از توجیه بد عهدی های نظام استکبار برداشته و واقع گرایانه و عقلانى نسبت به حل مشکلات معيشتى مردم اقدام
عملى و جدى نمايند و به جاى گدايى از كدخدا در پيگيرى از برجام، اقتصاد مقاومتى را سرلوحه ى كار خويش قرار دهند.
 
ما دانشجویان دانشگاه های استان اصفهان اعلام می داریم در هیچ شرایطی و تحت هیچ عنوانی حاضر به دست برداشتن از مقاومت نیستیم، مقاومتی که در واقع امنیت مرزها و عزت ملی ایران اسلامی و آزادگی تمامی ملل مظلوم جهان را درپی داشته است. دانشجویان استان اصفهان آمادگی کامل خود را جهت اقدام انقلابی و حمایت همه جانبه از محور مقاومت را اعلام می داریم. همچنین از جامعه دانشگاهی استان اصفهان برای حضور حماسی خود همچون گذشته در روز جهانی قدس جهت دفاع از مظلومان فلسطینی و سایر ملل مظلوم مسلمان، دعوت می نماییم.
 
 
 
 
 
بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان 
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 
بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان 
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اصفهان 
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد 
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان 
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان 
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه هنر اصفهان 
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور اصفهان
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اصفهان
 
خرداد ماه 97
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.