28 تیر, 1397

باید با تعصب از تولید داخل حمایت جدی کنند

حسین کاظمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در سخنرانی نماز جمعه شهر دامنه پیرامون شعار سال (حمایت از کالای ایرانی ) به ایراد سخن پرداخت :
 
حسین کاظمی دانشجوی انقلابی رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن در نماز جمعه این هفته شهر دامنه به سخنرانی پرداخت . 
 
وی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۷ بعنوان سال حمایت از کالاهای ایرانی توسط رهبر معظم انقلاب ، بر اهمیت حمایت از تولید داخلی در راستای تحقق طرح اقتصادی مقاومتی تصریح کرد .  
 
این دانشجوی بسیجی عنوان کرد بطور کلی مخاطب شعار سال سه گروه هستند.
 
گروه اول تولید کنندگان داخلی که لازم است در تولیدات خود انصاف را رعایت کرده و حداقل های استاندار کیفی در محصولاتشان دیده شود . 
 
گروه دوم مسئولین ذیربط دولتی می باشند که لازم است سیاست های بازدارندگی لازم را در جهت جلوگیری از ورود کالاهای خارجی که نمونه ایرانی آن در بازار موجود است ، اجرایی کنند و جلوی هر گونه قاچاق اجناس به داخل کشور را بگیرند . 
 
و اما گروه سوم که نقش اصلی را ایفا میکنند مصرف کنندگان یعنی همان مردم هستند که باید با تعصب از تولید داخل حمایت جدی کنند و در عین حال ایرادات و عیوب اجناس را به تولید کنندگان اطلاع دهند تا رفته رفته این ایرادات اصلاح شود و کیفیت کالاها بالا تر رود . 
 
 
حسین کاظمی در پایان به ذکر چند مورد از آثار و نتایج مطلوب حمایت از کالای ایرانی پرداخت و بهبود اقتصاد ملی ، اشتغال زایی ، رسیدن به خود کفایی و کاهش صادرات نفت خام را از آثار مثبت این حمایت دانست .
 
 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.