28 تیر, 1397

اگر برخی مسئولان نمی توانند با منش انقلابی زندگی کنند، از مسئولیت کناره گیری کنند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی مالک اشتر در پیش از خطبه های امروز نماز جمعه شاهین شهر: عدم پیگیری و شفافیت مسئولان در پرونده حقوق های نجومی تاسف بار است/ دعوت از مسئولان شهرستان برای حضور در جلسات پرسش و پاسخ با دانشجویان

بابایی پیش از خطبه های امروز نماز جمعه شاهین شهر: اگر برخی مسئولان نمی توانند با منش انقلابی زندگی کنند، از مسئولیت کناره گیری کنند، جوانان انقلابی مصمم هستند خوی اشرافیگری آنان را اصلاح کنند.
ملت بزرگ ایران ما اگر میخواهیم ملتی بزرگ باشیم که هستیم باید تعلقاتمان را کمتر کنیم و اگر تعلقاتمان کمتر شود اوج گیری ما زیاد خواهد شد.
حسین بابائی امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شاهین شهر :
ما باید به توان داخلی خود  اعتماد کنیم و به بیگانگان تکیه نکنیم  و با این اعتماد مطمئن هستیم که بسیاری از مشکلات جامعه بویژه اشتغال به حول و قوه ی الهی حل و روز به روز بر عظمت و بزرگی ملت ایران افزوده خواهد شد.
بزرگترین خطری که انقلاب اسلامی را تهدید می کند، انحراف از برخی آرمان ها و اصول انقلاب است ویکی از انحرافات حقوق های نجومی و املاک نجومی مسئولین ما است که متاسفانه هیچ شفاف سازی در این مورد حتی از طرف قوه قضاییه صورت نمیگرد .مسئولین ماباید از کاخ‌هایشان بیرون بیایند، زندگی‌شان را به زندگی مردم نزدیک کنند، مثل امام جماران‌نشین که حتی اجازه گچ‌کاری حسینیه را هم نمی‌داد.
 مسئولین نظام باید خودشان را در دسترس مردم قرار دهند وبا از بین بردن واسطه ها در دسترس مردم قرار بگیرند و درد ودل هایشان را بشنوند و پیگیر مشکلاتشان باشند و بدانند عنوان و مقام و جایگاه آنها خادم ملت بودن است ولاغیر و روی هر صندلی بشینند بعنوان خادم ملت هستند وبرای صندلیشان خون ها ریخته شده است و اگر برخی مسئولان نمی توانند با منش انقلابی زندگی کنند، از مسئولیت کناره گیری کنند، جوانان انقلابی مصمم هستند خوی اشرافیگری آنان را اصلاح کنند.
ودرپایان مسئول حوزه بسیج دانشجویی  مسئولان نظام را برای پرسش و پاسخ مشکلات مردم دعوت نمود.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.